skew

Medewerkers schooljaar 20-21

Code Voorletters Achternaam Functie E-mail
ALM A. Alam Docent A.Alam@Hoofdvaartcollege.nl
ASH C.G. Ashruf Docent C.Ashruf@Hoofdvaartcollege.nl
BRS G.A. Baars Docent G.Baars@Hoofdvaartcollege.nl
BKR R.B. Bakker Docent R.Bakker@Hoofdvaartcollege.nl
BAK M.J. Bakker Adm. Medewerker M.Bakker@Hoofdvaartcollege.nl
BER K.B.A. Berndsen Docent K.Berndsen@Hoofdvaartcollege.nl
BTT R.G. Berriotte Docent R.Berriotte@Hoofdvaartcollege.nl
BUH F. Biyukzadeh Instructeur F.Biyukzadeh@Hoofdvaartcollege.nl
BMS M.T. Boermans Docent / Zorgcoördinator M.Boermans@Hoofdvaartcollege.nl
BHN T.M. Bohan Docent T.Bohan@Hoofdvaartcollege.nl
BOL E.V.O.C. Bol Docent E.Bol@hoofdvaartcollege.nl
BUN L. Bounnaanaa Docent L.Bounnaanaa@Hoofdvaartcollege.nl
BRA H. Braïek Medewerker CO H.Braiek@Hoofdvaartcollege.nl
DGE W. Derogee Docent W.Derogee@Hoofdvaartcollege.nl
RAZ M. Derraz Docent M.Derraz@Hoofdvaartcollege.nl
DND P.J.W. Diender Docent/LeCo techniek J.Diender@Hoofdvaartcollege.nl
DRH A. Drenth Medewerker CO A.Drenth@Hoofdvaartcollege.nl
DKR R.A.J. Dunker Docent R.Dunker@Hoofdvaartcollege.nl
ELB J. Elbersen Medew. maatschappelijk werk J.Elbersen@Hoofdvaartcollege.nl
ELF O. El-Fayda Docent O.ElEl-Fayda@Hoofdvaartcollege.nl
ELI M. Elias Docent M.Elias@hoofdvaartcollege.nl
ELS R.P. Elias Docent R.Elias@Hoofdvaartcollege.nl
GAF M. de Graaf TOA M.deGraaf@Hoofdvaartcollege.nl
HAN N. den Haan Docent N.denHaan@Hoofdvaartcollege.nl
HAS Y.P.M. de Haas Docent Y.deHaas@Hoofdvaartcollege.nl
HDG S.N.D. Hardwarsing Docent S.Hardwarsing@Hoofdvaartcollege.nl
HRB H.A. Hartenberg Docent H.Hartenberg@Hoofdvaartcollege.nl
HAU C. Hauwert Magister beheerder C.Hauwert@Hoofdvaartcollege.nl
HED M. Held Docent M.Held@Hoofdvaartcollege.nl
HLG P. Hilliger Instructeur P.Hilliger@Hoofdvaartcollege.nl
HGT D. Hoogervorst Docent D.Hoogervorst@hoofdvaartcollege.nl
HRN T. van Horn Docent T.vanHorn@Hoofdvaartcollege.nl
HBR T. Hulsbergen Docent T.Hulsbergen@hoofdvaartcollege.nl
JAN C. Jansen Docent C.Jansen@Hoofdvaartcollege.nl
KDI S.A. Kandhai Docent S.Kandhai@Hoofdvaartcollege.nl
KMS J. Kempers Docent J.Kempers@Hoofdvaartcollege.nl
KKS S.E. Keukens Docent S.Keukens@Hoofdvaartcollege.nl
KIB B. Kion Instructeur B.Kion@Hoofdvaartcollege.nl
KNZ M. Knežević Docent M.Knezevic@Hoofdvaartcollege.nl
KNG W.G. Könning Docent W.Koenning@Hoofdvaartcollege.nl
KUM A. Kumru Docent A.Kumru@Hoofdvaartcollege.nl
KST J.D. van der Kust Docent J.vanderKust@Hoofdvaartcollege.nl
LWN M.M. van Leeuwen Onderwijsassistent M.vanLeeuwen@Hoofdvaartcollege.nl
LIN C.A.M. van der Linden Docent C.vanderLinden@Hoofdvaartcollege.nl
LBL H.P. Lobel Docent H.Lobel@Hoofdvaartcollege.nl
MRK P.R. Markus Conciërge P.Markus@Hoofdvaartcollege.nl
MLK E.B.J. Meulenbroek Docent E.Meulenbroek@Hoofdvaartcollege.nl
MNR J.M.M. Molenaar Instructeur M.Molenaar@Hoofdvaartcollege.nl
MRA F. Morea Conciërge P.Morea@Hoofdvaartcollege.nl
MRT R.P. de Mortier Teamleider R.deMortier@Hoofdvaartcollege.nl
NKN F.G. Nekeman Docent F.Nekeman@Hoofdvaartcollege.nl
ORT J.L.G.M. Oorthuis Docent J.Oorthuis@Hoofdvaartcollege.nl
PEE J.A. van der Peet Conciërge J.vanderPeet@Hoofdvaartcollege.nl
PPG M.C. Pepping Docent/LeCo onderbouw M.Pepping@Hoofdvaartcollege.nl
PKT R.B.J.A. Piket TOA R.Piket@Hoofdvaartcollege.nl
POS J.B. Post Docent/LeCo E&O J.Post@Hoofdvaartcollege.nl
QUA I. Quax Docent I.Quax@Hoofdvaartcollege.nl
RKG J.P.G. Rijkenberg Docent J.Rijkenberg@Hoofdvaartcollege.nl
RYN G.M. Rijnveld Teamleider M.Rijnveld@Hoofdvaartcollege.nl
ROE L.R. Roek Teamleider L.Roek@Hoofdvaartcollege.nl
SBN R.C. Schaatsbergen Docent R.Schaatsbergen@Hoofdvaartcollege.nl
SLT F. van der Sloot Docent F.vanderSloot@Hoofdvaartcollege.nl
SBK R.J.F. Slootbeek ICT beheerder R.Slootbeek@Hoofdvaartcollege.nl
SMK R. Smink Directeur R.Smink@Hoofdvaartcollege.nl
SOM M.F. Somai Docent F.Somai@Hoofdvaartcollege.nl
STN A.E.M. van der Steen Docent A.vanderSteen@Hoofdvaartcollege.nl
SSA B. Stielstra Docent B.Stielstra@Hoofdvaartcollege.nl
STO P.A.S. Stoc Docent P.Stoc@Hoofdvaartcollege.nl
TEB A.D. Tebbens Conciërge A.Tebbens@Hoofdvaartcollege.nl
TRN A.M. Termeulen Management Assistent A.Termeulen@Hoofdvaartcollege.nl
UNK N.F. Unkel Docent N.Unkel@Hoofdvaartcollege.nl
VLD E. van der Veld Docent E.vanderVeld@Hoofdvaartcollege.nl
VSG E.C. Versteeg Adm. Medewerker E.Versteeg@Hoofdvaartcollege.nl
VLT K. van Vliet Docent K.vanVliet@Hoofdvaartcollege.nl
VDE M. Vrede Medew. maatschappelijk werk M.Vrede@Hoofdvaartcollege.nl
VRS F. de Vries Docent F.deVries@Hoofdvaartcollege.nl
WAL M. van der Wal Docent/LeCo Z&W M.vanderWal@Hoofdvaartcollege.nl
WNR S.J. Warnaar Docent S.Warnaar@Hoofdvaartcollege.nl
WES E.A. Weijers Adm. Medewerker L.Weijers@Hoofdvaartcollege.nl
WHT L. Wiekhart Docent L.Wiekhart@Hoofdvaartcollege.nl
WHD G. Windhoud Conciërge G.Windhoud@Hoofdvaartcollege.nl
WIT R.C. de Wit Docent R.deWit@Hoofdvaartcollege.nl
ZWS R. Zweers Docent R.Zweers@Hoofdvaartcollege.nl

Mentoren schooljaar 20-21

Functie Code Voorletters Achternaam E-mail
Mentor 1A PPG M.C. Pepping M.Pepping@Hoofdvaartcollege.nl
Mentor 1B BKR R.B. Bakker R.Bakker@Hoofdvaartcollege.nl
Mentor 1C DGE W. Derogee W.Derogee@Hoofdvaartcollege.nl
Mentor 1D RAZ M. Derraz M.Derraz@Hoofdvaartcollege.nl
Mentor 1E BUN L. Bounnaanaa L.Bounnaanaa@Hoofdvaartcollege.nl
Mentor 2A HAN N. den Haan N.denHaan@Hoofdvaartcollege.nl
Mentor 2B KNG W.G. Könning W.Koenning@Hoofdvaartcollege.nl
Mentor 2C HRB H.A. Hartenberg H.Hartenberg@Hoofdvaartcollege.nl
Mentor 2C KDI S.A. Kandhai S.Kandhai@Hoofdvaartcollege.nl
Mentor 2D VRS F. de Vries F.deVries@Hoofdvaartcollege.nl
Mentor 2E BHN T.M. Bohan T.Bohan@Hoofdvaartcollege.nl
Mentor 3EOK HRN T. van Horn T.vanHorn@Hoofdvaartcollege.nl
Mentor 3EOK ZWS R. Zweers R.Zweers@Hoofdvaartcollege.nl
Mentor 3EOZW SSA B. Stielstra B.Stielstra@Hoofdvaartcollege.nl
Mentor 3GTL WIT R.C. de Wit R.deWit@Hoofdvaartcollege.nl
Mentor 3V1 SOM M.F. Somai F.Somai@Hoofdvaartcollege.nl
Mentor 3V2 SBN R.C. Schaatsbergen R.Schaatsbergen@Hoofdvaartcollege.nl
Mentor 3ZWK QUA I. Quax I.Quax@Hoofdvaartcollege.nl
Mentor 4EO1 ELI M. Elias M.Elias@hoofdvaartcollege.nl
Mentor 4EO1 HBR T. Huisbergen T.Hulsbergen@hoofdvaartcollege.nl
Mentor 4EO2 MLK E.B.J. Meulenbroek E.Meulenbroek@Hoofdvaartcollege.nl
Mentor 4V1 VLT K. van Vliet K.vanVliet@Hoofdvaartcollege.nl
Mentor 4V2 ELS R.P. Elias R.Elias@Hoofdvaartcollege.nl
Mentor 4ZW1 KMS J. Kempers J.Kempers@Hoofdvaartcollege.nl
Mentor 4ZW2 JAN C. Jansen C.Jansen@Hoofdvaartcollege.nl

Leerlingcoördinatoren schooljaar 20-21

Afdeling Naam: E-mail
Onderbouw mevr. M.C. Pepping M.Pepping@Hoofdvaartcollege.nl
Onderbouw mevr. N. den Haan N.denHaan@Hoofdvaartcollege.nl
Zorge n Welzijn/ Economie en Ondernemen dhr. J.B. Post J.Post@Hoofdvaartcollege.nl
Techniek dhr. P.J.W. Diender J.Diender@Hoofdvaartcollege.nl
ISK mevr. F. van der Sloot F.vanderSloot @Hoofdvaartcollege.nl
skew

Maak kennis met het Hoofdvaart College

skew